دسته‌بندی نشده

دید و بازدید نوروزی در قرنطینه با تخفیف ویژه کتاب‌‌های انتشارات روزبهان

شیوع ویروس کرونا و همراهی مردم در راستای اجرای قرنطینه خانگی، عید نوروز ۱۳۹۹ را در ایران به تعطیلات متفاوتی تبدیل کرده است؛ جلسه‌ها و دیدارها به شکل تلفنی یا آنلاین برگزار می‌شوند و بسیاری از مردم، در جستجوی سرگرمی‌های تازه و مفیدند.
انتشارات روزبهان، ناشر باسابقه‌ای که نزدیک به نیم قرن در روبروی دانشگاه تهران فروشگاه مشهوری هم دارد، در راستای انجام مسئولیت اجتماعی و کمک به حفظ سلامت هموطنان، کمپین فروش ویژه و تحویل فوری کتاب‌ها را با تخفیف بیش از پنجاه درصد و تحویل فوری رایگان (در تهران) به اجرا گذاشته است.
حامد کنی مدیر نشر روزبهان با اعلام این خبر افزوده است که بسته‌های ویژه‌ «قصه‌هایی برای روزهای بلند» شامل ۶ کتاب تک جلدی، «از قصه تا تغزل» شامل ۶ کتاب تک‌جلدی و یک کتاب ۳ جلدی، «کلماتی برای هدیه» شامل ۲ کتاب ۳ جلدی و «جهان از چشم نادر ابراهیمی» شامل یک کتاب ۳ جلدی و ۱۶ کتاب تک جلدی، با تخفیف بیش از پنجاه درصد آماده ارسال رایگان و فوری پیش از رسیدن نوروز ۱۳۹۹ و تا پایان فروردین به خوانندگان هستند؛ همچنین کد تخفیف ۴۰ درصدی NOWRUZ برای خرید تمامی کتاب‌ها با هدف کمک به گذراندن مفید روزهای قرنطینه، تا پایان فروردین ۱۳۹۹ به خوانندگان عزیز کتاب در سایت انتشارات روزبهان هدیه می‌شود.
کافی‌ست برای دیدن فهرست کتاب‌ها و خرید کتاب به سایت انتشارات روزبهان به نشانی http://www.roozbahan.com مراجعه کنید.
گفتنی‌ست نشر روزبهان ناشر اختصاصی کتاب‌های نادر ابراهیمی و همچنین ناشر کتاب‌های ادبیات، فلسفه، داستان، مدیریت و … از نویسندگانی چون بهرام بیضایی، صمد بهرنگی، عباس میلانی، پرینوش صنیعی و … است.

#روزبهان #نشرروزبهان #نشر_روزبهان #نوروز۱۳۹۹ #نوروز۹۹ #کمپین #تخفیف #کرونا #قرنطینه #فروش #ویژه #کتاب #نادرابراهیمی #عاشقانه #ادبیات #داستان

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *